FAQ - časté otázky

Čo robiť, ak mi neprišiel overovací e-mail, resp. sa mi nepodarilo pridať inzerát?

Skontrolujte, či Vám e-mail neuložilo do nevyžiadanej pošty (SPAM). Dbajte na to, aby ste správne zadali tvar Vašej e-mailovej adresy. V prípade, že vám e-mail bol doručený, je potrebné ho potvrdiť do 48 hodín od pridania inzerátu, inak inzerát nebude zverejnený. Odporúčame registráciu užívateľa, nakoľko sa e-mailom overí len registrácia a pridávané inzeráty už nevyžadujú potvrdenie overovacím e-mailom.

Čo robiť, ak mám zablokovaný prístup na Gigareality?

Pravdepodobne ste porušili všeobecné podmienky. Odporúčame prečítať si ich. Ak sa domnievate, že ste ich neporušili, kontaktujte nás e-mailom na gigareality@gigareality.sk. Podnet preveríme, pokiaľ porušenie nezistíme, oznámime Vám to do 72 hodín. Ak na Váš podnet nezareagujeme (nedostanete odpoveď), došlo k porušeniu podmienok. V takom prípade, ak si želáte naďalej inzerovať, odblokujeme Váš prístup na inzertnú stránku za poplatok po požiadaní e-mailom na gigareality@gigareality.sk.

Ako požiadam a uhradím prednostný TOP inzerát?

Jednoducho. Pridáte si bezplatný inzerát. Následne po jeho zverejnení na stránke kliknete na tlačidlo TOP, zadáte heslo, vyplníte fakturačné údaje a uhradíte platbu (variabilný symbol je číslo inzerátu) napr. prevodom z bankového účtu alebo jednoducho cez internetbanking. Prednostný TOP inzerát bude po pripísaní platby na náš bankový účet zverejnený na dobu 30 dní, pokiaľ ho neodstránite skôr. Registrovaní užívatelia, ktorí majú predplatený kredit, platia kreditom (automatické stiahnutie z kreditu).

Čo je kredit? Kde ho využiť?

Kreditný systém (kredit) môžu využívať len registrovaní užívatelia. Jednoducho pošlete na náš bankový účet ľubovoľnú platbu (min. 10 €) s variabilným symbolom – číslo Vášho registrovaného konta (vidíte ho po prihlásení, napr. 454000106). Po pripísaní platby sa Vám pripíše na konto kredit (1 € = 1 kredit). Z kreditu môžete kedykoľvek uhrádzať spoplatnené služby, napr. TOP inzeráty a ďalšie (pripravované) služby. Kreditný systém – dobitie kreditu prináša užívateľovi rôzne výhody (lacnejšie ceny služieb, akcie na „kredit navyše“, pohodlná a rýchla aktivácia TOP inzerátov atď.).

Chcem aktivovať viac prednostných TOP inzerátov, resp. „topujem“ častejšie?

Odporúčame Vám zaregistrovať sa a využiť kreditný systém (dobitie kreditu) zaslaním ľubovoľnej sumy (min. 10 €) s variabilným symbolom = číslom Vášho registrovaného konta (vidíte ho po prihlásení). TOP inzeráty aktivujete pohodlne, rýchlo bez potreby zasielania jednotlivých platieb a samozrejme lacnejšie.

Aká je doba platnosti inzerátov?

Inzerát podaný od neregistrovaného užívateľa ma platnosť 100 dní, po uplyntutí tejto doby bude zmazaný. Inzerát podaný registrovaným užívateľom ma neobmedzenú platnosť.

Aké sú výhody registrácie?

Pohodlná správa inzerátov (všetky inzeráty pokope, úprava/zmazanie/obnovenie-aktualizácia inzerátov jediným kliknutím), lacnejšie spoplatnené služby (TOP inzeráty) a bonusy, kredit navyše vďaka kreditnému systému, možnosť prezentovať sa v adresári realitných kancelárii s vašimi kontaktnými údajmi a ponukou všetkých vašich realít.

Ako si zmením heslo alebo údaje v registrovanom konte?

Po prihlásení sa na Vaše konto si kliknite na sekciu "Moje údaje", upravte konkrétne údaje a kliknite na "Odoslat".

Som registrovaný, no nezobrazujem sa v Adresári realitných kancelárií?

V adresári realitných kancelárií sa zobrazujú len registrovaní užívatelia, ktorí pri registrácii zadali do kontaktných údajov svoje IČO.

Mám záujem o platený reklamný banner.

Pošlite nám e-mailom na gigareality@gigareality.sk reklamný banner (.jpg, .gif, .flash) a fakturačné údaje, následne Vám zašleme podmienky a cenovú ponuku reklamy.

Kedy obdržím faktúru za objednané služby?

Faktúra vám bude doručená najneskôr do 5 dní od úhrady platby. Ak potrebujete na úhradu obdržať najskôr papierový doklad, kontaktujte nás e-mailom na gigareality@gigareality.sk.

Poslal som otázku, no nedostal som na ňu odpoveď?

Na otázky a podnety, na ktoré nájdete odpovede na webstránke Gigareality.sk, neodpovedáme.


Google reklama


Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac informácií tu. Rozumiem