Predaj Chaty a chalupy Stará Ľubovňa Ponúkame Vám na predaj rekreačnú CHATU- Vyšné Ružbachy

Dátum pridania: 16.2. 2018 Predaj / Chaty a chalupy / Prešovský kraj / Stará Ľubovňa

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu v prekrásnom horskom prostredí Vyšných Ružbách. Chata nie je podpivničená. Na prízemní je hala s krbom (dlažba, stôl a stoličky, chladnička), chodba, WC, kúpeľňa (sprchový kút, umývadlo), kuchyňa (linka, varná doska, mikrovlnka, chladnička) spoločenská miestnosť s krbom (drevená dlážka, rozkladacia sedacia súprava, stolík, TV). V podkroví je spacia časť kde sú 4 izby.Vykurovanie je plynom, krbmi, odpadová voda je zvedená do verejnej kanalizácie.

Chata má verejný vodovod, murované základy, vonkajšie obvodové steny sú zateplené. strecha je pokrytá plechom, drevené okná. Pozemok je celý oplotený a udržiavaný Celková plocha pozemku je cca 600 m2, zastavaná 48 m2, úžitková 90 m2. Chata je celoročné obývateľná, asfaltová prístupová cesta je udržiavaná (vhodné reťaze, 4x4). K dispozícii dreváreň, miesto na vonkajšie sedenie s ohniskom.

Minerálne kúpele Vyšné Ružbachy sa nachádzajú v severovýchodnej časti Spiša. Krásna príroda,ľudová architektúra, prírodné skvosty, bohatá história lákajú mnohých turistov... K dispozícii je osem lyžiarskych vlekov na svahoch s rôznym stupňom prevýšenia a náročnosti, s umelým zasnežovaním a možnosťou nočného lyžovania, jazdenie na lyžiach ťahaných koňom, vyhliadkovú jazdu na saniach a kvalitné bežecké trasy. Môžete absolvovať menej či viac náročné turistické výlety po trasách v okolí Vyšných Ružbách, do Slovenského Raja, Vysokých Tatier, navštíviť hrady a múzeá ľudovej architektúry v prírode, splaviť plťou Dunajec a pozrieť si stálu expozíciu v múzeu Červený Kláštor.

Cena: Viac info v RK

Konkrétnu ponuku a mnohé ďalšie nájdete na našej stránke:
http://realityjurecky.sk/

Všetky ďalšie informácie Vám veľmi radi podáme osobne alebo telefonicky na čísle:Daniel Jurecký - 0905 602 097, resp. e-mailom: danieljurecky@gmail.com.

Ponúkame Vám na predaj rekreačnú CHATU- Vyšné Ružbachy

Číslo inzerátu:
444047517
Transakcia:
Predaj
Nehnuteľnosť:
Chaty a chalupy
Kraj:
Prešovský kraj
Lokalita:
Stará Ľubovňa
Vlastníctvo:
Neuvedené
Cena:
115 000 €
Ponúkame Vám na predaj rekreačnú CHATU- Vyšné RužbachyPonúkame Vám na predaj rekreačnú CHATU- Vyšné RužbachyPonúkame Vám na predaj rekreačnú CHATU- Vyšné Ružbachy
Ponúkame Vám na predaj rekreačnú CHATU- Vyšné RužbachyPonúkame Vám na predaj rekreačnú CHATU- Vyšné RužbachyPonúkame Vám na predaj rekreačnú CHATU- Vyšné Ružbachy

Kontakt

Realitná kancelária:
JURECKÝ, s. r. o.
Adresa:
Konštantínova 6
IČO:
36703401
DIČ:
2022276399
Kontaktná osoba:
Daniel Jurecký
E-mail:
danieljurecky@gmail.com
Mobil:
0905602097
www:
realityjurecky.sk

Google reklama


Google reklama


Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac informácií tu. Rozumiem