Domáci recept na rast vlasov

Nikto nie je “imúnny” voči tomuto typu zdravotného ochorenia. Vypadávanie vlasov je bežný estetický problém, ktorý môže trápiť mužov aj ženy. Existuje mnoho rôznych faktorov, ktoré môžu spôsobovať a podporovať vypadávanie vlasov.

Najčastejšie sú to: starnutie, genetika, hormonálna nerovnováha a mnoho ďalších. Tento typ estetického problému sa zvyčajne vyskytuje v dôsledku moderného životného štýlu, ktorý je úzko spätý so stresom, nezdravou stravou, nezdravým životným štýlom.

Plešatosť je známa tiež pod pojmom alopécia, ktorá sa definuje ako nenákazlivá autoimunitná choroba spôsobujúca vypadávanie vlasov. Aj napriek tomu, že táto choroba je považovaná za neškodnú , môže výrazne ovplyvniť sebavedomie a sebaúctu človeka, ktorý ňou trpí. Všetci vieme, že na trhu existuje veľa rôznych šampónov a ďalších vlasových produktov, ktoré Vám môžu pomôcť s týmto problémom – treba si však uvedomiť, že tieto kozmetické výrobky obsahujú vysoké množstvo rôznych chemických látok a toxínov. A za druhé – tieto produkty sú veľmi drahé a nie všetci ľudia si ich môžu dovoliť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *