Domáci recept na rast vlasov

Tretia najdôležitejšia vec o týchto vlasových prípravkov je, že žiadny z nich neponúka 100% účinnosť. Prečo by ste teda mali míňať príliš veľa peňazí na niečo, čo Vám možno vôbec nepomôže? Mali by ste vedieť, že existujú prírodné prostriedky, ktoré sú lacnejšie, bezpečnejšie, zdravšie a oveľa účinnejšie než tieto kozmetické prípravky na vlasy, ktoré Vám toho veľa sľubujú, ale mnohokrát sa stáva, že neprinášajú žiadne preukázateľne účinky. V tomto článku Vám ukážeme, ako pripraviť prírodnú vlasovú masku, ktorá Vám pomôže zabrániť vypadávaniu vlasov a zároveň podporí zdravý rast vlasov. Tento liek je veľmi jednoduchý a ľahký. Stačí postupovať podľa jednoduchých pokynov.

Ingrediencie:

  • 1 žĺtok
  • 1 polievková lyžica organického surového medu
  • 2 polievkové lyžice ricínového oleju

Postup:

Všetky ingrediencie zmiešajte v jednej miske, kým nedostanete homogénnu zmes. Výslednú zmes vmasírujte do vlasovej pokožky. Keď bude zmes nanesená, dajte si na hlavu kúpaciu čiapku a nechajte ju pôsobiť tri hodiny. Potom si vlasy dôkladne umyte.

Používajte túto domácu masku dvakrát do týždňa po dobu dvoch mesiacov. Z výsledkov budete príjemne prekvapení. Ricínový olej je jeden z najúčinnejších prírodných prostriedkov, ktoré pomáhajú stimulovať rast vlasov. Má silné protizápalové účinky. To je dôvod prečo je ricínový olej účinný v boji proti lupinám a ostatným chorobám postihujúce pokožku hlavy. Ricínový olej obsahuje vysoké množstvo kyseliny ricínolejovej, ktorá posilňuje prietok krvi v pokožke hlavy a podporuje zdravý rast vlasov.

Vaječný žĺtok je dobrým zdrojom aminokyselín a bielkovín. Tie sú skutočne dôležité pre vlasy, pretože tieto živiny stimulujú rýchly a zdravý rast vlasov. Môžeme tiež povedať, že sú bohaté na biotín, ktorý má schopnosť regenerovať vlasové folikuly. Tretia, extrémne výkonná zložka je med. Ten pôsobí ako silný antioxidant. Má antimikrobiálne a protiplesňové účinky. Med vyživuje vlasy aj vďaka jeho obsahu vosku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *