Krásne domy v Chorvátsku

Cestovať sa dá už dnes asi naozaj po celom svete, je totiž len málo krajín kam by sme sa dnes vďaka moderným vymoženostiam nedostali. V minulosti bolo nepredstaviteľné aby sa človek mohol zobudiť v Bratislave a už pod večer obed bol niekde na konci Európy v Moskve. Dá sa ísť aj na koniec sveta ale nemusíme ísť ďaleko aby sme objavili naozaj krásne skvosty domácej architektúry. 

Krásne domy v Chorvátsku

Keď sa povie Chorvátsko, každý si hneď predstaví dovolenku pri mori a krásne teplé dni plné pokoja na kamienkovej pláži. No nemusí to tak byť, Chorvátsko totiž ponúka toho omnoho viac ako len krásne čisté more. Je tu domáca kultúra a stou je spojená krásna architektúra, pár takýchto krásnych domov si môžeme pozrieť v nasledujúcej galérii.

Galéria domov v Chorvátsku

Ak si teda plánujete dovolenku na tento či nebodaj budúci rok, pokojne zavítajte znova do stálice slovenských dovoleniek no tento krát si všímajte aj to ako krásne tam domáci vedia stavať domy a hlavne aké krásne a plné histórie sú staré mesta ako Split, Dubrovník a podobne. Je to naozaj krásna krajina

Zdroj: Hrvatska.sk, Booking.com, Pixabay

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *