Partneri

Spriatelené stránky ktoré sme pridali medzi našich partnerov. Uvedené stránky pokladáme za výborný zdroj textov či už pre segment realit alebo aj ako všeobecné prospešné pre spoločnosť. V prípade, že sa chcete stať partnerom našej stránke neváhajte nás kontaktovať a po zvážení a navrhnutí spolupráce radi pridáme odkaz aj na vašu stránku. Medzi hlavných partnerov našej stránke pokladáme uvedené stránky:

 

www.mindop.sk Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky. Základné informácie o ministerstve a programy rozvoja.
www.eprofi.sk Predaj ľahkej stavebnej mechanizácie aj domácej elektroniky za najnižšie ceny na Slovensku. Široký sortiment – ohrievače, odvlhčovače a klimatizácie.
www.reality.sk Aktuálna ponuka nehnuteľností zo Slovenska, Európy i USA. Nehnuteľnosti na predaj, prenájom, dražby, byty, rodinné domy a pozemky na reality.sk.
www.dtest.sk TEST, testy, porovnania, recenzie, vysávače, práčky, LCD televízory, autosedačky, spotrebiteľ, ochrana spotrebiteľa, poradenstvo, spotrebiteľské testy
www.stavbaeu.sk Najširšia ponuka sanitárnej techniky, kúpeľní, náradie, záhradného náčinia, vykurovanie aj domácich potrieb. Najnižšie ceny v SR a nadštandardné záruky!