Première – šanca na nový začiatok

Première prináša oživenie realitného trhu v Bratislave. Kde hľadať bývanie, ktoré vyhovie singles, párom i rodinám s deťmi? Odpoveď nájdete na Šancovej ulici a v tomto článku, ktorý sme pre vás pripravili.

Première je projektom finančnej skupiny Finep, ktorá stojí za úspešnou výstavbou projektu Jégého Aleje. Kde tento projekt hľadať, aké sú jeho výhody a prečo by ste o ňom mali uvažovať?

Šanca na lepší život v Starom Meste

Obytný dom Première sa nachádza na Šancovej ulici v Starom Meste, ktoré mnohí z Bratislavčanov považujú za ideálnu lokalitu na bývanie. Šancova ulica má vybudovanú cestnú infraštruktúru s bezproblémovým napojením na hlavné dopravné ťahy vedúce k letisku, D1 či železničnej stanici. V okolí je k dispozícii niekoľko zastávok MHD, ktorá výrazne uľahčuje pohyb obyvateľov po hlavnom meste.

Veľa vecí vybavíte pešo

Šancova ulica sa okrem dopravnej infraštruktúry hrdí aj skvelou občianskou vybavenosťou. V pešej dostupnosti od komplexu Première sa nachádzajú kaviarne, obchody s potravinami a oblečením, reštaurácie, lokality slúžiace na oddych či vzdelávanie a mnoho rôznych služieb, ktoré vám môžu uľahčiť a spríjemniť každodenné fungovanie. Ak hľadáte byt na predaj v Bratislave, ponuku Première by ste určite mali zvážiť.

Na svoje si prídu jednotlivci, páry i rodiny

Première, to sú nové byty v Bratislave s charakterom. Na 23 podlažiach sa nachádzajú štúdiá, apartmány i klasické byty s vlastnou terasou, balkónom alebo lodžiou a výmerou od niečo viac ako 30 až po takmer 130 metrov štvorcových. K dispozícii je vzorovo zariadený byt, ktorý si po predchádzajúcej dohode môžete prísť pozrieť. Určite túto možnosť využite, pretože raz vidieť je lepšie ako stokrát počuť a čítať.

Première ponúka bývanie v Bratislave na úrovni. Jeho súčasťou je aj rozmerná podzemná garáž – tri poschodia poskytujú dostatok priestoru pre desiatky automobilov, pričom miesto sa ušlo aj nabíjacím staniciam pre elektromobily.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *